fbpx

GÜVEN VE KALİTEYLE

Amerika’da bulunan ve inşaat sektöründe büyük projeler başaran sayın Ahmet Demiray tarafından kurulan ve temeli 2011 yılında atılan Demiray Grup, yurt dışındaki tecrübeleriyle ve mimari anlayışıyla aynı başarıyı memleketine kazandırmayı amaçlıyor.

Karadeniz Bölgesi ve Giresun’da ürettiği ve üreteceği yapılarla Karadenizlilere yeni bir yaşam sunmak isteyen Demiraylar, günümüze kadar Giresun’da birçok konutun yapı ve mimarisine imzasını atmıştır.

Siz değerli müşterilerimizin huzurlu ve sağlıklı bir yaşama kavuşması için inşaat yatırımlarımızla destek olmaya, yarınları birlikte tasarlamaya devam ediyoruz.

Konfor, tasarım ve iyi bir çevre…

Giresun, İstanbul ve New York olarak üç merkezden çalışmalarını büyük bir sentezle yürüten firmamız, modern dünyanın bütün teknolojik değişikliklerine ayak uydurmak ve bunları kendisini tercih eden müşterileriyle buluşturmak için çalışmalarını günden güne artırmakta ve bu uyumu topluma kazandırmayı hedeflemektedir. Geçmişten günümüze büyük ve derin değişikliklere tanık olmuş bu sektör, ülkemiz için de büyük bir değişime ve büyümeye tanıklık etmiş, gittikçe artan bu talebin karşılanması için bizleri harekete geçirmiş, en iyisini yapmak adına teşvik etmiştir.

MİSYONUMUZ

Demiray Grup olarak kaliteli ve sağlam yapılar inşa etmek için Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla çalışıyor ve size verdiğimiz yapı ve inşaat hizmetinin kalitesini çağımıza uygun, kendini yenileyen, dünya standartlarında ileri seviyede yer almasını amaçlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Giresun bölgelerinde Yapı ve İnşaat sektöründe başarılı projelere imza atmış ve atmayı amaçlayan şirketimiz bölge halkına 2011 yılından itibaren inşaat ve yapı alanındaki tecrübemizle birlikte güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermektedir. Kurucumuz Sayın Ahmet Demiray‘ın önderliğinde Demiraylar markamızın hizmet kalitesi anlayışıyla hem bölgede, hem de sektörde kendinden söz ettirmeyi başaracak, kendine misyon olarak edindiği müşteri memnuniyeti ve şeffaf ticari anlayışı ile inşaat projeleri ve onarım hizmetleri hayata geçirecektir.

hakkımızda

HEDEFLERİMİZ

  • Yapılarımızda vaat ettiğimiz tüm özellikleri uygulayarak yerine getireceğimize...
  • Yapıları söz verdiğimiz sürede teslim edeceğimize...
  • Yapılarımızda kendi ailemiz yaşayacak şekilde düşünülerek işçiliklerimizi titizlikle yürüteceğimize...
  • Yapılarımızda kullanılan tüm malzemelerin en güvenilir ve en iyisini kullanacağımıza..

SÖZ VERİYORUZ!

Seldeğirmeni Mahallesi, Güner Sokak, No: 6. Merkez/Giresun
Pzt - Cmt: 9:00-18:00
0850 305 0028
info@demiraygrup.net